FORGOT YOUR DETAILS?

Başakşehir Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri | Sineklik | Panjur Tamiri | Pvc Pencere Kapı Tamiri

Kaliteli | Ekonomik | Sağlam

Başakşehir Pimapen Sineklik Panjur

Başakşehir Pimapen Tamiri hizmetlerimiz ile pvc pencere ve kapılarınızın onarım ve bakımını gerçekleştirerek eskiyen, deforme olan cam fitillerini, menteşe ve pvc pencere kapı kollarının onarım, ayar ve değişimi yapılarak ilk günkü performansına kavuşturuyoruz.

Tüm ayarlamalar yapıldıktan sonra ev/ofis gibi alanlarınızda %30 oranında ısı kaybınında önüne geçilmiş oluyor ve enerji ekonomisine düşük maliyetle yüksek verim sağlıyoruz.

Başakşehir pimapen tamircisi arıyorsanız Ömür Yapı Pimapen servisi 15 yıldır Başakşehir'de binlerce daire/işyeri'nin değişim, onarım ve ayar hizmetleri ön plana çıkıyor.

Pimapen Tamiri

Zaman içinde sert hava şartlarının da etkisiyle pimapenleriniz de deformasyonlar meydana gelir. Pencere fitilleri gevşer ve içeride hava akışı (cereyan) oluşarak yüksek ısı kaybına yol açar. Fitil değişimi vaktinin geldiğini bu hava akımı oluştuğunda anlayabilir ve bir uzmana başvurmak isteyebilirsiniz. Başakşehir'de pimapen bayisi arıyorsanız Ömür Pimapen işinin ehli ekip ve ekipmanları ile hizmetinizdedir.

Pimapen pencere ve kapılarınızdan ısı kaybı sadece eskiyen cam fitillerinden kaynaklanmaz. Ayarı kaçmış pencere ve kapılarınızda yüksek derecede ısı kaybına neden olmaktadır.

Örneğin: Zaman ve kullanım hatalarından oluşan menteşe ayarlarının bozulması, pencere ve kapılarınızın zor kapanmasından anlaşılabileceği gibi menteşe, pencere ve kapı kolları değişimi veya ayarların yapılması vaktinin geldiği anlaşılmaktadır.

Şimdi siz de Başakşehir Pimapen Tamiri hizmetinizi işin uzmanına yaptırmak için bizi arayın, rahat edin.

Pimapen Tamir

  1. Fitil Değişimi
  2. Kapı Pencere Kol Değişimi
  3. Menteşe Değişimi ve Ayarlanması
  4. Cam ve Isıcam değişimi

Pvc Pencere ve Kapı Sistemleri sayfamızı inceleyin »

Sineklik

  1. Menteşeli Sineklik
  2. Stor Sineklik
  3. Plise Sineklik
  4. Sürgülü Sineklik

Sineklik Sistemleri sayfamızı inceleyin »

Panjur Tamir ve Bakım Hizmetleri
Panjur Sistemleri sayfamızı inceleyin »

Tel: 0212 552 22 25 | Gsm: 0535 576 02 84 | E-posta: info@omurpimapen.com

Ücretsiz Keşif ve Yerinde Fiyatlandırma Avantajlarıyla Bizi Arayın!

TOP