FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Bakırköy Sürgülü Sineklik
pimapen 2 - Bakırköy Sürgülü Sineklik
pimapen 3 - Bakırköy Sürgülü Sineklik

Bakırköy Sürgülü Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Bakırköy Sürgülü Sineklik, Sistemlerini yapmakta olan firmamız 2 yıla varan garantisini sunmaktayız tül yırtılmasına kasasının paslanmasına boya dökülmesine garanti içermektedir. bayanlarımızın tercih ettiyi sineklik modelleri, plise sineklik, adlandırdığımız ürünümüzün kullanımı çok rahat olaması sebebiyle tutulan bir sineklik modelidir. istanbul içi aynı gün eşliyinde servis vermekteyiz keşiflerimiz ücretsiz olup ekip arkadaşlarımız numunemizle gelmektedir müşterimiz sipariş geçtiyinde 2 gün içinde montaj yapmaktayız. bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin!
TOP