FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Bakırköy Sineklik İmalatı
pimapen 2 - Bakırköy Sineklik İmalatı
pimapen 3 - Bakırköy Sineklik İmalatı

Bakırköy Sineklik İmalatı

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Bakırköy Sineklik İmalatı, Ürünümüzün kaliteli alüminyum profilden üretilmektedir. bu sayede çocuklarınız ve sizler için herhangi tehdidi oluşturmaz sineklik modelleri, kendi patentli malımız olması sebebiyle sineklik fiyatları, ekonomik uygun kaliteli malımız 2 yıla varan garantisi sunulmaktadır. müşterimizin keşif eden ekip arkadaşlarımız numunemizle gelmektedir ürünlerimizin tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmelerine garanti içermektedir. bizimle iletişime geçin yada wep sitemize ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP