FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Bahçeşehir Stor Sineklik
pimapen 2 - Bahçeşehir Stor Sineklik
pimapen 3 - Bahçeşehir Stor Sineklik

Bahçeşehir Stor Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Bahçeşehir Stor Sineklik, Firmamızın Yapmış Olduğu Sineklik Sistemleri, Kendi Patentli malımız olması sebebiyle yapılan tüm sineklik ürünlerimizin 2 yıla varan garantisini sunmaktaktayız lütfen bizi diyer firmalarla karıştırmayın biz malımız her zaman arkasındayız ve sineklik modelleri, garanti içeren noktalarımız tül yırtılmasına kasasının kaslanmasına ve boya dökülmelerine garanti içermektedir bizim işimiz kaliteli uygun ekonomik sineklik fiyatları, bulunmaktadır. bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP