FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Bahçeşehir Plise Sineklik
pimapen 2 - Bahçeşehir Plise Sineklik
pimapen 3 - Bahçeşehir Plise Sineklik

Bahçeşehir Plise Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Bahçeşehir Plise Sineklik, firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Bahçeşehir Plise Sineklik, Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Bahçeşehir Plise Sineklik, Bahçeşehir Bölgesinde hizmetimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Sineklik Modelleri, isteye bağlı imalatını yapmaktayız bayanlarımızın genelde tercih ettiyi plise sineklik, kullanımı çok rahat ve kullanışlı sineklik modelidir plise sineklik, dediyimiz ürün 2 yıla varan garantisini sunmakta olan firmamızın kendi patentli malımız olması sebebiyle tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmesine garanti içermektedir. bizi diyer firmalarla karıştırmayın lütfen! biz işimizin kaliteli ve titiz işçiliyimizle çalışmamızı yapmaktayız ve Sineklik ürünlerimizin her zaman arkasındayız bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com

TOP