FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Bahçelievler Sineklik Firmaları
pimapen 2 - Bahçelievler Sineklik Firmaları
pimapen 3 - Bahçelievler Sineklik Firmaları

Bahçelievler Sineklik Firmaları

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Bahçelievler Sineklik Firmaları, Firmamızın yapmış olduğu plise sineklik, modelimizin 2 yıla varan garantisini sağlamaktayız ürünümüzün kendi patentli malımızın olması sebebiyle tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmesine garanti içermektedir. Sineklik sistemleri, çeşitli sineklik imalatı, vardır sürme sineklik, plise sineklik, akordiyon sineklik, menteşeli sineklik, stor sineklik, içe açılır sineklik, kedi sineklik, yapılmaktadır. istanbul içi aynı gün eşliyinde servis vermekteyiz keşif esnasında uzman ekiplerimiz numunemizle gelmektedir keşif ücretimiz yoktur. bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP