FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Ataköy Stor Sineklik
pimapen 2 - Ataköy Stor Sineklik
pimapen 3 - Ataköy Stor Sineklik

Ataköy Stor Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Ataköy Stor Sineklik, Firma yetkilileri sineklik sistemleri, ve çeşitli sineklik imalatını yapmakta olan firmamız sineklik modelleri, 2 yıla varan garantisiyle göz kamaştıran ürünlerimizle garanti içeren noktalarımız sineklikğin tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmelerine garanti içermektedir. sineklik imalatı, yapmakta olan uzman ekibimiz isteye bağlı her eve uygun kaliteli malımızla sunulmaktadır ürünlerimizin kendi patentli malımız olması sebebiyle güvenle sunulmaktadır istanbul içi aynı gün eşliyinde gelen ekip arkadaşlarımız numunemizle gelinmektedir. bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com 
TOP