FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Ataköy Sineklik Firmaları
pimapen 2 - Ataköy Sineklik Firmaları
pimapen 3 - Ataköy Sineklik Firmaları

Ataköy Sineklik Firmaları

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Ataköy Sineklik Firmaları, Sineklik Modelleri, çeşitli olarak imalat yapılmaktadır isteye bağlı sineklik yapılmaktadır günümüzün plise sineklik, dediyimiz ürün bayanlarımızın tercih ettiyi sineklik modelidir kullanımlarda çok rahat edilen ve sökümü olmadan kalması sebebiyle tercih edilmektedir. ürünümüzün kendi patentli malımız olması bizimde 2 yıla varan garanti vermekteyiz tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmesine garanti içermektedir. bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP