FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Ataköy Plise Sineklik
pimapen 2 - Ataköy Plise Sineklik
pimapen 3 - Ataköy Plise Sineklik

Ataköy Plise Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Ataköy Plise Sineklik, firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Ataköy Plise Sineklik, Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Ataköy Plise Sineklik, Sineklik Modelleri, çeşitli olarak imalat yapılmaktadır isteye bağlı sineklik yapılmaktadır günümüzün plise sineklik, dediyimiz ürün bayanlarımızın tercih ettiyi sineklik modelidir kullanımlarda çok rahat edilen ve sökümü olmadan kalması sebebiyle tercih edilmektedir. ürünümüzün kendi patentli malımız olması bizimde 2 yıla varan garanti vermekteyiz tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmesine garanti içermektedir. bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com

TOP